_

دپارتمان طراحی وب

با رشد فناوری، کسب‌وکارهای مختلف ملزم هستند تا در دنیای مجازی حضور داشته و خدمات خود را در دسترس مشتریان قرار دهند. وجود یک وب‌سایت قوی، اولین گام برای حضور حرفه‌ای در فضای آنلاین است که تاثیر به‌سزایی در ایجاد آگاهی از برند و در نتیجه، رشد کسب‌وکار دارد. بنابراین وب‌سایت شما، اولین وجهه برندتان در فضای آنلاین است که توجه مخاطب را جلب می‌کند. پس استفاده از المان‌های متناسب با برند، طراحی مناسب و کاربر پسند، محتوای مناسب و ارائه خدماتی کامل و دردسترس، از مهمترین مواردی است که هنگام طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرد.

image  دپارتمان طراحی وب svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

پس از طراحی وب، اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت از مهمترین اقدامات و دغدغه‌های صاحبان مشاغل به‌شمار می‌رود. لذا در بازه‌های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص، به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب‌ناپذیر بپردازد؛ البته فرایند پشتیبانی و نگهداری سایت‌های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نشده و از جنبه‌های مختلفی می‌توان آن را تامین کرد.

ما در دیماکس با بهره گیری از توان متخصصان حرفه‌ای خود و همچنین سوابق اجرایی مفید در زمینه طراحی و پشتیبانی وب‌سایت، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه‌سازی و سئو، نگهداری و پشتیبانی وب‌سایت به متقاضیان ارجمند هستیم.

طراحی خلاقانه

شخصی‌سازی قالب‌ها

طراحی لندینگ پیج

افزایش ورودی از گوگل

سئو و بهینه‌سازی

پشتیبانی 24/7

</p>